ČASOPIS

ČASOPIS

Vážení přátelé, jsme velmi rádi, že vás můžeme přivítat na stránkách našeho časopisu HEALTHY WORLD!

Většina lidí podceňuje a nerespektuje skutečnosti, které přímo ovlivňují naše zdraví a krásu. Zdravý životní styl se jim zdá jako něco zakázaného a nemožného. Tato teorie je v lidské mysli hluboce zakořeněna, což je spojeno pouze s dalším omezováním. Zdravý životní styl není jen obětování se a strádání, naopak, je to cesta k dosažení pevného zdraví, k projasnění života, nalezení dobré duševní pohody a k úspěšné realizaci plánů a cílů. Zdravý životní styl je nezpeněžitelné bohatství každého z nás a společnosti jako celku.

Náš časopis se zaměřuje na zdraví a krásu. Spojili jsme tyto dvě oblasti, protože si myslíme, že se jedná o neoddělitelné pojmy. Časopis byl vytvořen s cílem věnovat pozornost přírodnímu a přirozenému, a také ukázat nevyčerpatelné možnosti člověka starat se o sebe. Naším cílem je shromažďovat a zachovávat různé receptury, které nám dala sama příroda. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Být zdravý znamená respektovat sám sebe!

Z moudrosti přírody je možné naučit se velmi mnoho. Neustálou snahou o krásný zevnějšek a neustálou potřebou něco dokazovat sami sobě i ostatním zapomínáme, co vše vlastně na světě máme. Otevřete se kontaktu s vaší individualitou. Rádi vám pomůžeme stát se zdravějšími a krásnějšími. Zdravá mysl znamená zdravé tělo a tyto dvě entity ústí ve zdravý život.

V časopise také najdete rubriku „Truhla plná příběhů“. Přečtete si příběhy ze životů našich čtenářů a dozvíte se, jakých výsledků svou snahou stát se zdravějšími dosáhli.

Informace uvedené v časopise mají charakter rad. Každý z nás má právo svobodné volby a je zodpovědný za své rozhodování.

Jsme otevřeni dialogu. Těšíme se na Vaše dotazy, připomínky a konstruktivní kritiku.

S pozdravem,

Nataliia Symonova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.