JAK TO FUNGUJE

JAK TO FUNGUJE

Minerální make-up je prášek, který je tvořený výhradně rozdrcenými nerosty (minerály) vytěženými ze země, a to bez jakýchkoli syntetických pojiv.

Minerály jsou stálé anorganické přírodní útvary, které vytváří horniny. Jsou to chemické prvky a sloučeniny, vzniklé v důsledku přírodních procesů. Zároveň jsou všechny minerály drahokamy nebo polodrahokamy. Na rozdíl od tradičních kosmetických výrobků neobsahují minerální produkty žádnou parfemaci, mastek, alkohol, barviva a konzervační látky.

Technologie výroby minerálních produktů je jednoduchá. Minerální látky jsou důkladně vyčištěny a rozdrceny na jemný prášek. Smícháním různých minerálů dohromady můžeme získat nekonečné množství nových barev a odstínů. Některé minerály jsou matné, některé lesklé a některé přímo září všemi barvami.

Minerální make-up je velmi tenká vrstva, která skvěle přilne k pokožce a dokonale s ní splyne, takže je téměř nemožné postřehnout na pleti jakékoli nedostatky. Vzhledem k jedinečné kvalitě minerálních výrobků je možné nanášet jednotlivé vrstvy na sebe a docílit tak živých a intenzivních barev. Jako příjemný bonus navíc minerální make-up pečuje o pleť, absorbuje přebytečný maz, snadno se aplikuje a rovnoměrně se roztírá. Pro lepší pečující účinky jsou do formulí minerálních kosmetických přípravků přidávány také organické látky, jako je hedvábný, perleťový, rýžový a ovesný prášek a sušené rostlinné výtažky.

Při výrobě minerálních produktů jako je například tónovací make-up, stíny nebo pudr na tvář a tělo jsou používány nekonečné kombinace minerálů (slída, oxid titaničitý, nitrid boru, zinek, oxid železa, ultramarín atd.)

Díky minerálům mají kosmetické přípravky požadovanou strukturu, která zajišťuje snadnou aplikaci a hedvábný a přirozený vzhled pleti.

Nyní máte jedinečnou příležitost si minerální výrobky vyzkoušet, a to jak jednotlivě, tak i více výrobků dohromady. Libovolnými kombinacemi je možné vytvářet jedinečné odstíny, které vám budou šité na míru.

 

S pozdravem,

Nataliia Symonova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.