Make-up bez make-upu – jak dosáhnout efektu neviditelného líčení!

Make-up bez make-upu – jak dosáhnout efektu neviditelného líčení!

Mnoho lidí mylně tvrdí, že make-up se hodí pouze pro speciální příležitosti a ne na každý den. Zaneprázdněnost žen vytvořila mýtus o složitosti a marnosti make-upu. Nabízíme Vám «no make-up» make-up, který je výbornou volbou pro každý den.

Informace o tom, jak takový make-up aplikovat, vám nejen řekneme, ale i ukážeme na majitelce zrzavých vlasů, světlé pleti a safírových očí.

Nejprve si připravíme štětce se syntetickými štětinami a malou keramickou nebo skleněnou misku. Je skutečně důležité, aby štětiny byly syntetické a ne přírodní.

Chceme-li používat minerální make-up, budeme potřebovat minimálně tuto sadu štětců:

  • Vějířový štětec nebo velký plochý štětec na primer;
  • Malý plochý štětec na concealer a / nebo na korektor;
  • Štětec na pudr;
  • Štětec "veverčí ocas" na růž a / nebo bronzer;
  • Štětec na stíny;
  • Štětec na obočí.

 

Štětce

 

Na předem vyčištěnou pleť aplikujme hydratační krém a necháme jej vstřebat po dobu nejméně 15 minut. Přebytky krému můžeme odstranit ubrouskem. Na fotografii vidíme naši modelku s připravenou pletí bez make-upu.

 

Ievgeniia před make-upem

 

Důležitou etapou v aplikaci make-upu je primer. Dokonale zarovná barvu a strukturu kůže, bělí pigmentové skvrny a zarudnutí, pokud existují. Pečuje tak o pokožku a absorbuje přebytky kožního mazu. Chrání také před bakteriemi a škodlivým zářením. Vějířovým štětcem naneseme malé množství primeru Base Full Cover Primer od Heavenly Mineral Makeup na tvář. Nebojte se "Whitening efektu". Minerály se rychle vstřebají. Na fotografii vidíme hladkou pleť a méně nápadnou barvu stop po nedostatku spánku pod očima.

 

Primer

 

Štětcem na concealer nebo plochým štětcem naneseme zelený korektor Green Corrector оd HMM proti zarudnutí a žlutý korektor Yellow Corrector od HMM na problémové oblasti pod očima, abyste neutralizovali barvu. Tenká vrstva korektoru zmírní barevné nedokonalostí a nebude vytvářet další vrstvu make-upu. Na fotografiích vidíme proces nanášení korektoru a výsledek nanesení žlutého korekčního přípravku na oblast pod očima.

Zelený korektor
Zelený korektor

Na oblasti pokryté korektorem stačí použít světlý korektor Light Flesh Concealer od HMM. Je nezbytné, aby bylo provedeno maskování a korekce nedostatků pleti. Perfektní tón korektoru by měl být o tón světlejší, než je barva vaší pleti. Na fotografii vidíme lehký korektor aplikovaný na oblast pod očima.

 

Ievgeniia - světlý korektor

 

Pro naši modelku se světlou kůží je vhodný neutrální tón. Kabuki štětcem nebo štětcem Flat Top naneseme tónovací pudr Fair Neutral Full Cover Foundation a Light Neutral Full Cover Foundation od HMM a jemnými kruhovými pohyby jej vmasírujme. Na fotografii nalevo vidíme tónový rámec, který jsme potřebovali. Na fotografii vpravo je proces nanášení tónovacího pudru.

Tónovací pudr
Dokončující pudr

Štětcem Flawless naneseme dokončující pudr Matte Final Phase Finishing Powder od HMM jemnými pohyby na celý obličej pro fixaci make-upu. Aplikace pudru je velmi důležitým krokem. Na fotografii vidíme proces nanášení dokončujícího pudru.

 

Ievgeniia - dokončující pudr

 

Zkoseným štětcem Blush Brush naneseme bronzer Glowing Matte Bronser od HMM na všechny důležité části obličeje: okolo linie vlasů, spánky, uši, tváře, nos a bradu. Vějířovým štětcem nebo zkoseným štětcem Blush Brush naneseme tvářenku Sweet Cheeks Matte Blush od HMM na líčka, aplikujeme lehce špičkou štětce. Vlevo vidíme proces nanášení bronzeru. Na fotografii vpravo je výsledek po použití růže.

Bronzer
Bronzer

Oční make-up uděláme v tlumených barvách. Zakulaceným štětcem naneseme krémovo- žlutý saténový stín Heaven Sent Sheen Eye Shadow od HMM na pohyblivé horní víčko, na spodní víčko a pod linku obočí. Na fotografii vidíme proces aplikování stínů.

 

Krémovo- žlutý saténový stín

 

Naneseme hnědý matný stín Soft Fokus Shading Matte Eye Shadow od HMM do vnějšího rohu pohyblivého víčka. Na fotografii vidíme výsledek aplikace stínů.

 

Hnědý matný stín

 

Béžovo-růžový saténový stín Winter Rose Sheen Eye Shadow od HMM aplikujeme do vnitřního koutku horního a dolního víčka. Okraje řas zvýrazníme třpytivými stíny v barvě tmavě stříbrné a zlaté Silver & Gold Glimmer Eye Shadow od HMM. Na fotografii vlevo a vpravo vidíme hotový oční make-up.

Béžovo-růžový saténový stín
Béžovo-růžový saténový stín

Podívejme se na snímky "před" a "po" ...

Před make-upem
Po make-upu

Všimněte si, jak to modelce na prezentovaných snímcích sluší!

 

Princezna

S šálou
Podzimní krása

Použité výrobky:

1) primer Base Full Cover Primer od HMM

2) zelený korektor Green Corrector od HMM

3) žlutý korektor Yellow Corrector od HMM

4) světlý concealer Light Flesh Concealer od HMM

5) tónovací makeup Fair Neutral Full Cover Foundation a Light Neutral Full Cover Foundation od HMM

6) pudr Matte Final Phase Finishing Powder od HMM

7) bronzer Glowing Matte Bronser od HMM

8) tvařenka Sweet Cheeks Matte Blush od HMM

9) saténový stín Heaven Sent Sheen Eye Shadow od HMM

10) matný stín Soft Fokus Shading Matte Eye Shadow od HMM

11) saténový stín Winter Rose Sheen Eye Shadow od HMM

12) třpytivý stín Silver & Gold Glimmer Eye Shadow od HMM

 

 

Modelka - Ievgeniia Ielenets

Vizážistka - Nataliia Symonova

Fotografka - Anna Žak

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.